Kayak Merkezleri, Kayak Turları, Kayak Otelleri Hakkında Bilgiler

Bulgaristan Kayak Merkezleri

22 Aralık, 2010

Bulgaristan Kayak Merkezleri

Bulgaristan Kayak Merkezleri Avrupa’ nın son gözdelerindendir. Bulgaristan Kayak Merkezleri otel alternatifleri ve yakınlığı ile tercih ediliyor.

Bulgaristan Kayak Merkezleri farklı otel alternatifleri ve ülkemize yakınlığı ile tercih edilirken her bütçeye hitap eden alternatifleri de bölgeyi cazip kılıyor.

Bulgaristan’ın  Bansko, Borovets ve Pamparova gibi bir birinden ünlü bölgeleri  yılın 150 günü sporseverleri ağırlıyor. Ortalama kar kalınlığı 140 cm olan bölgelerde geceleri de farklı alternatifler ile zaman geçirmenizi sağlayacaktır alternatifleri mevcuttur.

Bansko Kempinski , sporu keyifle buluşturmak isteyen misafirlerine Kempinski ayrıcalıklarını ve konforunu da sunmayı ihmal etmiyor. Çocuklu ailelerin en büyük tercih sebeplerinden birtanesi olan çoçuk klüpleri, özel eğitmenler ve yeni başlayanlar için pistler… Tamamı için Bulgaristan çok uygun bir bölgedir.

Avrupa’ nın her bölgesinden olduğu gibi Türkiye’den de kış sporları ve turizmi için binlerce misafiri ağılıyor.

Bulgaristan’daki en büyük kayak merkezine sahip Bansko, Avrupalı kayakçıların en çok tercih ettikleri yerlerdendir. 2014 Kış Olimpiyatlarına hazırlanan Bansko her sene milyonlarca turisti ağırlıyor.

Bulgaristan Kayak Merkezlerinde pansiyondan beş yıldızlı otellere kadar bir çok farklı seçenek ile her bütçeye hitap ediyor. Konaklama alternatiflerinin yanı sıra gezilip görülebilecek bölgelere, şık restoranlardan şirin kafeler kadar aradığınız herşeyi bulabileceğiniz Bulgaristan’ da akşamlarıda gece hayatı ile ünlü bölgenin keyfini çıkarabilirisiniz.

Bulgaristan‘da mayıs ayına kadar kayak yapmanın zevkini çıkarabilirsiniz. Genellikle spor severlerin tatillerini geçirdikleri bölge olan Bansko, son yıllarda Türkler tarafından da tercih edilen bölgelerden birtanesi olmaya başladı.

Bulgaristan Kayak Merkezleri

Yurtdışı Kayak Merkezleri

YORUMUNUZU YAZIN

 Adınız

 E-Posta (yayınlanmayacak)

Not: Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2014 Kış Olimpiyatları, Bansko Kayak, Bansko Kempinski, Bulgaristan Kayak, Bulgaristan Kayak Merkezleri, Bulgaristan Kayak Otelleri, Bulgaristan Kayak Turları, Kayak Turları,
İlk yorum yapan siz olun!

St. Moritz Video

2011 Kayak Merlezleri | Turları | Otelleri